Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№29 від 28.01.2015 року Про затвердження заходів щодо посилення військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді на період 2015-2020 років


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

від    28 січня  2015 року                       м. Бучач                                                   29-од

 

Про затвердження заходів щодо

посилення військово-патріотичного

виховання учнівської та студентської

молоді на період 2015-2020 років

 

            Відповідно до Указів Президента України від 29 жовтня 2003 року № 1227/2003 “Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання“, від 14 жовтня 2014 року № 806/2014 “Про День захисника України“, наказу Міністерства освіти і науки України від 27 жовтня 2014 року  № 1232 “Про затвердження  плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді“, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 грудня 2014 року № 677-од, з метою реалізації сучасної політики і стратегії держави, спрямованої на досягнення якісно нових результатів та активізації національного, військово-патріотичного виховання як однієї з головних складових національної безпеки України, в контексті тих викликів, що постали перед країною:

            1. Затвердити заходи щодо посилення військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді на період 2015-2020 років (далі – заходи), що додаються.

2. Відділам освіти, культури, національностей, релігій і туризму, секторам у справах молоді та спорту, охорони здоров’я та  цивільного захисту, районному відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Бучацько - Монастириському об’єднаному військовому комісаріату:

  1) забезпечити виконання заходів щодо посилення військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді на період 2015-2020 років;

                2) щороку аналізувати хід виконання затверджених заходів на засіданнях колегій районної державної адміністрації.

            3. Відповідальним виконавцям забезпечити своєчасну та ефективну реалізацію заходів, про що інформувати відділ освіти районної державної адміністрації щороку до 10 грудня протягом 2015-2020 років.

            4. Відділу освіти районної державної адміністрації забезпечити узагальнення поданих матеріалів і про хід виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 25 грудня упродовж 2015-2020 років.

            5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

   Виконувач обов’язків голови

районної державної адміністрації                                               І.О. ПОГОНЕЦЬ

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема