Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

12.03.2015 ЗАРАДИ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ


Виплата заробітної плати у „конвертах” або в меншому розмірі, ніж законодавчо встановлений мінімальний рівень – тягар сучасності, який послаблює соціальний захист працівників. Тому легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найважливіших напрямків роботи Пенсійного фонду України.

Для майбутнього пенсіонера, а нині - працюючої особи важливо усвідомлювати те, що розмір пенсії визначається індивідуально, залежно від набутого нею страхового стажу, а що важливіше – від отриманого легального заробітку.

У випадку тіньової зайнятості, період за який працівник отримував заробітну плату у „конвертах”, «випадає» із страхового стажу.

Крім цього, негативно впливає на набуття страхового стажу нарахування роботодавцями заробітної плати найманим працівникам нижче законодавством встановленого мінімального рівня. За грудень 2014  року 133 роботодавці нараховували заробітну плату менше мінімального розміру 883 найманим працівникам. Таким працівникам страховий стаж буде зараховуватися пропорційно заробітку.

Вкотре наголошуємо, що забезпечення заробітною платою найманих працівників не менше мінімальних соціальних стандартів – це обов’язок кожного роботодавця, а наймані працівники повинні чітко усвідомити, що погоджуючись отримувати зарплатню «у конверті», позбавляють себе гідної пенсії в майбутньому.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема