Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

24.02.2015 Виплата пенсій через банківські установи чи відділення поштового зв’язку?


Робота колективу Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі спрямована на своєчасне призначення та нарахування в повному обсязі пенсій та грошових допомог, поліпшення обслуговування громадян нашого району.

Станом на 01.01.2015р. на обліку в Управлінні перебуває 15942 пенсіонерів. Середній розмір пенсійних виплат станом на 01.01.2015р. становить 1221,86 грн., середня заробітна плата 2319 грн. Доставка та виплата пенсій проходить з 4 по 25 число включно. Виплата пенсій для пенсіонерів нашого району проводиться через 32 поштові відділення та 4 банківські установи: Ощадбанк, банк Хрещатик, Приватбанк, Райффайзен банк Аваль.

Загальна сума видатків на виплату пенсій за 12 місяців 2014 року склала 240 млн. 808 тис. грн. що на 7 млн. 647 тис.грн. (3,3%) більше відповідного періоду 2013 року. Власні кошти з усіх джерел надходження у 2014 році — склали 70 млн. 289 тис. грн.

Самозабезпечення по виплаті пенсій склало 29,48 % у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшилась на 4,16 %.

Пенсії та грошові допомоги через підприємства поштового зв'язку отримують 10880 осіб (68,9% від загальної чисельності) через вкладні рахунки банків — 4906 особам (31,1% від загальної чисельності).

За підсумками роботи Управління за 2014 рік виплата пенсій через вкладні рахунки в установах банків — становить 31,1% або 12 місце серед 17 районів області.

Видатки на виплату та доставку пенсій через підприємства поштового зв'язку за 2014 рік склали 168 млн.454 тис. грн. в тому числі 2 млн.439 тис. - видатки на доставку пенсій.

Незаперечним аргументом є те, що в таких умовах оплата за доставку і виплату пенсій важким тягарем лягає на видаткову частину бюджету Пенсійного фонду.

Тому актуальним є питання співпраці Пенсійного фонду з банківськими установами, які обслуговують наших пенсіонерів безкоштовно.

Враховуючи важкий, складний економічний (військовий) стан сьогодення ми налаштовуємо, переконливо просимо та направляємо наших пенсіонерів на обслуговування через банківські установи.

Варто зазначити, що місячний розмір видатків на виплату пенсій через відділення зв'язку с. Язловець де проживає 355 пенсіонерів становить 430,4 тис. грн. Для прикладу, за рахунок видатків на доставку пенсій через поштові відділення по району можна було б забезпечити виплату пенсій відділення зв'язку с. Язловець на 5 місяців.

Виплата пенсій через банківські установи - це не просто зміна орієнтирів Пенсійним фондом України, а складова системи заходів, спрямованих на економію пенсійних коштів. Адже банки обслуговують пенсіонерів безкоштовно, що забезпечує економію Пенсійних коштів на витрати, пов'язані із доставкою пенсій.

Але який би вибір сьогодні не зробив пенсіонер – отримувати пенсію через відділення поштового зв'язку або ж через уповноважені установи банків – у будь-якому разі за її доставку він не платитиме жодної копійки.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема