Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

12.02.2015 Підведено підсумки роботи за 2014 рік та визначено основні завдання на 2015 рік


В управлінні Пенсійного фонду України у Бучацькому районі підведено підсумки роботи за 2014 рік та визначено основні завдання на 2015 рік.

 

Нарада відбулась за участю начальника відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та звітності Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопілській області Наталі Кучмій, керівника апарату райдержадміністрації Марії Слободян, заступника начальника ЦПЗ №2 м. Бучач Ярослави Холод, керуючого Бучацьким відділенням ПАТ КБ «Приватбанк» Андрія Голодуна, керуючого відділенням ВАТ «Державний Ощадний Банк»  Віталія Фреяка, в. о. начальника Бучацького відділення АТ «Райффайзен банк Аваль» Галини Луців та колективу Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі.

Начальник управління Михайло Бобин проінформував, що протягом року весь колектив управління наполегливо працював над наповненням бюджету Пенсійного фонду, проводились заходи щодо зменшення заборгованості та своєчасного фінансування виплати пенсій та допомог, проводилась робота щодо якісного опрацювання пенсійних справ, підвищувалась якість надання послуг громадянам за принципом «єдиного вікна».

 

Про результати роботи управління також проінфомувала Наталя Кучмій, яка  вказала на позитивні результати та окреслила питання, які потребують суттєвого покращення та посилення уваги. Актуальною проблемою в 2015 році залишається співвідношення кількості пенсіонерів та зайнятого населення, що створює дисбаланс між наявними коштами та їх реальною потребою. Наголошувалось над зменшенням видатків Пенсійного фонду за рахунок можливості використання пенсіонерами банківських установ для отримання пенсійних виплат, а також на потребі здійснення аналізу і прогнозування фонду заробітної плати району та легалізації зайнятості з метою забезпечення надходження коштів до бюджету Фонду.

Представники банків та поштового відділення виступили із словами вдячності за співпрацю у 2014 році, а також із пропозиціями щодо подальшої ефективної взаємної роботи.

 

За підсумками наради та відповідно до визначених пріоритетів діяльності на 2015 рік начальником управління окреслено основні напрямки у роботі управління на найближчу перспективу. Основними завданнями та пріоритетами у 2015 році в галузі пенсійного забезпечення залишається популяризація серед населення використання дистанційних електронних способів отримання послуг та звернень через Skype, веб-портал та гарячу лінію. Це дасть можливість скоротити живі черги до спеціалістів, спростить отримання громадянами всіх необхідних довідок та консультацій, не покидаючи межі свого помешкання та зніме напругу серед людей похилого віку.

 

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема