Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

02.02.2015 Веб-портал електронних послуг ПФУ


Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі  нагадує мешканцям району, що з 1 жовтня 2012 року працює веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

Дані про платників і застрахованих осіб, які містяться в Державному реєстрі загальнообов'язкового державного соціального страхування, про збір і облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, є конфіденційною інформацією. Отримати її громадянин може лише звернувшись особисто з заявою до територіального управління Пенсійного фонду України з наданням документів, підтверджуючих його особу (паспорт, свідоцтво, військовий квиток та інше). Тепер це можна робити і в електронному режимі — через Інтернет. Саме з цією метою, а також для того, щоб громадяни мали доступ до іншої довідкової інформації, працює веб-портал Пенсійного фонду, який надає користувачам електронні послуги на сучасному технологічному рівні. Таке запровадження є кроком удосконалення роботи із зверненнями громадян та покращує обслуговування з усіх питань пенсійного забезпечення.

 

Завдяки нововведенню пенсіонери можуть регулярно отримувати відомості з власної пенсійної справи, де вказано вид та суму призначеної пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, назву закону, згідно з яким призначено пенсію.

 

Застраховані особи можуть регулярно отримувати інформацію стосовно страхових внесків сплачених за них роботодавцями, а платники отримувати інформацію щодо звітності.

 

Нагадаємо, як зареєструватися на веб-порталі:

 

 1.Прийдіть до управління Пенсійного фонду й оформіть заяву. Фізичній особі треба мати при собі паспорт та ідентифікаційний код, юридичній — документ, що посвідчує її належність до організації. (Заяву в управління Фонду можна принести й уже заповнену — на веб-порталі викладено її зразок, який треба лише роздрукувати і внести потрібні дані). Вам дадуть розписку про одержання заяви, а також реєстраційний код, який потрібний для реєстрації на веб-порталі.

 

2.Зайдіть на веб-портал ПФУ за адресою www.portal.pfu.gov.ua, виберіть пункт меню «Реєстрація на порталі», заповніть реєстраційну форму, використовуючи отриманий логін і пароль.

 

3.На електронну адресу, яку ви вказали, надійде лист, потрібний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження ви отримаєте повідомлення з веб-порталу про успішне закінчення реєстрації і можливість отримання послуг в електронному вигляді.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема