Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

27.01.2015 Працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області прийняли участь у семінарі


Працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області прийняли участь у семінарі, який відбувся 27 січня у великому залі районної ради з платниками та бухгалтерами Бучацького району, проведеного Головним управлінням Державної фіскальної служби в Тернопільській області.

Окрім новацій законодавства у процесі реформування податкової системи присутні мали змогу також ознайомитись із змінами в пенсійному законодавстві, змінами у відшкодуванні підприємствами сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах та змінами в сплаті зборів на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Під час виступів присутні брали активну участь в обговоренні  проблемних питань податкового та пенсійного законодавства. Спікери надали відповіді на всі запитання учасників заходу.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема