Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

21.01.2015 Про зміни з 01.01.2015 в призначенні пенсій за спеціальними законами


З прийняттям Закону України "Про  внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" (далі - Закон) від 28 грудня 2014 року №76-VІІІ, відбулись зміни в частині пенсійного забезпечення, які торкнулися, зокрема Законів України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про статус народного депутата України", "Про судоустрій і статус суддів", "Про наукову та науково-технічну діяльність"

 

Внаслідок змін передбачених в Законі всі спеціальні пенсії (щомісячне довічне грошове утримання) відповідно до зазначених вище законів, за заявами про їх призначення або перерахунок, що надійшли починаючи з 1 січня 2015 року, будуть обчислюватись в розмірі 60% заробітної плати (грошового утримання).

 

Разом з тим, особи, яких притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення пов’язаного з корупцією, позбавляються права на одержання пенсій відповідно до перелічених вище законів.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема