Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

20.01.2015 З 01.01.2015 не призначаються дострокові пенсії за віком особам, звільненим у зв’язку із скороченням та за станом здоров’я.


З 1 січня 2015 року  Законом України "Про  внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" від 28.12.2014  №76-VІІІ, виключено статтю 49 Закону України «Про зайнятість населення» та статтю 21 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні».

 

Відповідно до цих змін, починаючи з 01.01.2015 дострокові пенсії за віком особам, які  звільнені за 1,5 року до досягнення пенсійного віку у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідацією, реорганізацією, банкрутством, перепрофілюванням підприємств, установ, організацій, скороченням чисельності або штату працівників, а також виявленою невідповідністю працівника займаній посаді за станом здоров'я не призначатимуться. Особи, звільнені з роботи по перелічених причинах зможуть скористатися правом на призначення пенсії за віком при досягненні пенсійного віку, передбаченого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

 

Разом з тим, вже призначені до 01.01.2015 дострокові пенсії за віком (за 1,5 року до досягнення пенсійного віку) продовжують виплачуватись, окрім пенсій працюючих пенсіонерів. 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема