Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

02.12.2014 Борги зі сплати внесків до Пенсійного фонду – борги перед сьогоднішніми та майбутніми пенсіонерами


Напевне ні для кого не секрет, що Пенсійний фонд є дотаційним, говорячи простими словами, власних коштів, що акумулюються в бюджеті Фонду не вистачає для повного фінансування пенсійних виплат всім категоріям пенсіонерів. Основною причиною такого негативного явища - є байдужість окремих керівників підприємств, установ та організацій щодо своєчасної та повному обсязі сплати єдиного внеску. Своїми діями вони не тільки порушують законодавство країни, в якій проживають і працюють, але й позбавляють сотні тисяч людей належного соціального забезпечення. 

Своєчасність та повнота сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду мають безпосередній вплив на розмір пенсій майбутніх та сьогоднішніх пенсіонерів. За нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», у страховий стаж для вирахування розміру пенсії включаються періоди, за які щомісяця сплачені страхові внески в Пенсійний фонд у сумі не менше мінімального страхового внеску (розрахованого від мінімальної заробітної плати). Тільки після повного розрахунку роботодавця з Пенсійним фондом ці місяці будуть зараховані до страхового стажу застрахованої особи.

Незадовільний стан розрахунків із Пенсійним фондом України склався на таких підприємствах, як, ТДВ «Берізка», ПАП « Маяк»(дієвий стан боргу) та підприємств-банкрутів – ДП « Бучацький мальтозний завод» та ВАТ « Квант».

Борги підприємств-банкрутів становлять 61,7% від загальної заборгованості зі сплати внесків на  загальнообов’язкове державне пенсійне страхування в Бучацькому районі станом на 01.12.2014 року.

Нажаль, органам Пенсійного фонду не вдається вплинути на свідомість керівників підприємств-боржників та зобов’язати їх дотримуватись платіжної дисципліни. Керівники таких підприємств-боржників повинні пам’ятати,  що за цифрами боргів до Пенсійного фонду - долі тисяч людей, виплата зароблених пенсій. Тільки виконання всіх зобов’язань платниками внесків дасть змогу своєчасно та в повному обсязі виплатити пенсії і зберегти соціальну справедливість та стабільність.

Пенсійний фонд переконливо просить всіх боржників, що мають невиконані зобов’язання перед бюджетом Фонду, погасити заборгованість та не допускати її виникнення в подальшому.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема