Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

14.10.2014 Чи можу зробити перерахунок пенсії з урахуванням довідки про заробітну плату, яку не надано при призначенні пенсії?


На даний час при призначенні пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року за даними системи персоніфікованого обліку. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року незалежно від перерв.

Якщо Вами після призначення пенсії буде надана довідка про заробітну плату за інші 60 календарних місяців Вашої трудової діяльності до 01.07.2000, то перерахунок пенсії доцільно проводити, якщо при обчисленні середньомісячного заробітку згідно з наданою довідкою, збільшується коефіцієнт заробітної плати.

При цьому перерахунок пенсії проводиться з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа.

Звертаємо увагу, що після 01.01.2016 року врахування заробітної плати для обчислення пенсії проводитиметься лише за даними системи персоніфікованого обліку з 01.07.2000. При цьому довідки про заробітну плату надавати не потрібно.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема