Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№390 від 12.12.2014 року «Про участь в Міжнародному фестивалі «Міст Дружби і Миру національної і творчої єдності» учнів Ліщанецької ЗОШ I-II ступенів»


 

 

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ___ _____________ 2014 року              м.Бучач                              №390

 

«Про участь в Міжнародному фестивалі

«Міст Дружби і Миру національної і творчої

єдності» учнів Ліщанецької ЗОШ I-II ступенів»

 

У відповідності до ст. 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розглянувши запрошення школи імені Маркіяна Шашкевича з м. Перемишля (Республіка Польща) від 24.11.2014 року №ZSO 2.083.39.2014:

1. Відрядити 19 учнів та 4 вчителі Ліщанецької ЗОШ I-II ступенів в місто Перемишль (Республіка Польща) з метою участі у Міжнародному фестивалі «Міст Дружби і Миру національної і творчої єдності» 15-18 грудня 2014 року.

2. Начальнику відділу освіти РУДНИКУ О.П. забезпечити фінансування поїздки, оформлення відповідних документів та дозволів на перевезення організованих груп дітей згідно чинного законодавства України.

3. Дане розпорядження голови райдержадміністрації в установленому законом порядку подати на розгляд чергової сесії Бучацької районної ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації ПОГОНЦЯ І.О., координацію роботи доручити начальнику відділу освіти райдержадміністрації
РУДНИКУ О.П..

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                          В.Б.ВОНСЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема