Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№389 від 12.12.2014 року Про затвердження плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області слухачами Бучацького району на 2015 рік 

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________ 2014 року        м. Бучач                                    № 389

 

Про затвердження плану

комплектування навчально-

методичного центру цивільного

захисту та безпеки життєдіяльності

Тернопільської області слухачами

Бучацького району на 2015 рік

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня   2013 р. № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійснення заходів з питань цивільного захисту» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 листопада 2014 року № 537-од «Про затвердження плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2015 рік»:

1. Затвердити план комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області слухачами Бучацького району на 2015 рік, що додається.

2. Начальникам цивільного захисту міської, селищної та сільських рад, начальникам служб цивільного захисту, підприємств, установ та організацій району пройти підготовку керівного складу та фахівців у сфері цивільного захисту у відповідності з затвердженим планом комплектування.

3. Начальнику Бучацького районного відділу УДСНС України у Тернопільській області (МИХАЙЛЮК І.В.) забезпечити контроль за проходженням підготовки керівного складу і фахівців підприємств, установ і закладів району.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 грудня 2013 року № 429-од «Про затвердження плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області слухачами Бучацького району на 2014 рік».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЯ І.О.

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                              В.Б.ВОНСЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема