Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№404 від 16.12.2014 року Про організацію та проведення в районі свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ___  ___________2014 року             м.Бучач                                  №404                       

 

Про організацію та проведення

в районі свята Миколая,

новорічних і  різдвяних свят        

для дітей та юнацтва

 

            На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02 грудня 2014 року  № 587-од «Про організацію та проведення в області свята Миколая, новорічних і  різдвяних свят для дітей та юнацтва» та з метою відзначення в районі свята Миколая, новорічних і різдвяних свят, організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва,  виховання поваги до народних традицій:

1. Затвердити заходи з організації та проведення свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва  в Бучацькому районі, що додаються.

2. Відділам у справах молоді та спорту, освіти,  культури , національностей, релігій та туризму, сектору охорони здоров’я та цивільного захисту, ЦКРЛ, службі у справах дітей райдержадміністрації, РЦСССДМ, виконкомам міської, селищної та сільських рад:

1) Забезпечити виконання заходів, затверджених цим розпорядженням;

2) Організувати проведення в усіх населених пунктах, навчально-виховних закладах району під час зимових канікул новорічних ранків, карнавалів, святкових різдвяних дійств із залученням професійних і аматорських художніх колективів та виконавців, діячів культури та мистецтв.

3) У повному обсязі використати можливості оздоровчих закладів району, незалежно від форм власності, для оздоровлення і відпочинку дітей у період дитячих канікул.

4) Організувати проведення спортивних змагань, екскурсій, туристичних поїздок, відвідування школярами театрів, музеїв, пам’яток історії та культури, а також активізувати діяльність шкільних секцій, факультативів.

3. РВ УДСНС України у Тернопільській області вжити заходів щодо  реалізації піротехнічних засобів у встановленому порядку.

 

 

 

4. Службі у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним відділом УМВС України провести заходи з виявлення дітей, які залишилися без догляду, та розміщення їх у закладах соціального захисту для неповнолітніх.

5. Рекомендувати районному відділу УМВС України забезпечити громадський порядок під час проведення масових культурно-мистецьких заходів та супровід автотранспорту з перевезенням дітей до місць проведення заходів, посилити охорону правопорядку в населених пунктах району під час проведення традиційних новорічно-різдвяних дійств.

6. Сектору охорони здоров’я та цивільного захисту, ЦКРЛ забезпечити медичний супровід під час перевезення дітей для участі у обласних святкових культурно-мистецьких заходах.

7. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, районному радіомовленню, редакції районної газети «Нова доба» забезпечити широке висвітлення заходів щодо проведення свята Миколая, новорічних і різдвяних дійств в Бучацькому районі.

8. Відділам освіти, культури,  національностей, релігій та туризму , сектору охорони здоров’я та цивільного захисту, ЦКРЛ, службі у справах дітей райдержадміністрації, РЦСССДМ, виконкомам міської, селищної та сільських рад про проведену роботу інформувати відділ у справах молоді та спорту до 23 січня  2015 року.

9. Відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи і узагальнення інформації щодо організації змістовного дозвілля дітей району під час новорічних і різдвяних свят          2014-2015 років та про виконання цього розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 28 січня 2015 року.

10. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 грудня 2013р. № 403-од «Про організацію та проведення в районі свята Миколая, новорічних і  різдвяних свят для дітей та юнацтва».

11. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  ПОГОНЦЯ І.О.

 

 

 Голова районної державної

            адміністрації                                                                      В.Б.ВОНСЯК

..doc
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема