Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№333 від 03.11.2014 року Про заходи з підготовки до проведення четвертої черги часткової мобілізації в районі


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  ___ ____________ 2014 року          м. Бучач                                 № 333

 

Про заходи з підготовки до проведення четвертої черги часткової мобілізації в районі

 

Відповідно до законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 жовтня         2014 року № 450 «Про заходи з підготовки до проведення четвертої черги часткової мобілізації в області» та з метою забезпечення проведення на території району четвертої черги часткової мобілізації людськими, транспортними та іншими ресурсами, виконання заходів, спрямованих на задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення:

1. Бучацько-Монастириському об’єднаному районному військовому комісаріату:

1) розробити та затвердити План заходів щодо підготовки до проведення четвертої черги часткової мобілізації в районі;

2) підготувати і провести до 21 листопада 2014 року на базі мобілізаційного розгортання району показове заняття щодо порядку організації роботи бази мобілізаційного розгортання та її елементів. До заняття залучити міського, селищного, сільських голів та їх працівників з мобілізаційної роботи.

2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади в районі та суб’єктам господарювання, які задіяні до виконання мобілізаційних завдань в районі спільно з Бучацько-Монастириським об’єднаним районним військовим комісаріатом забезпечити організацію виконання заходів щодо підготовки людських, транспортних та інших ресурсів до проведення четвертої черги часткової мобілізації в районі.

3. Виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад видати рішення про заходи щодо підготовки людських, транспортних та інших ресурсів до проведення четвертої черги часткової мобілізації в районі.

4. Координацію виконання заходів щодо підготовки до проведення четвертої черги часткової мобілізації в районі покласти на військового комісара Бучацько-Монастириського об’єднаного районного військового комісаріату.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                        В.Б. ВОНСЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема