Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№341 від 06.11.2014 року Про організацію заходів з недопущення поширення гарячки Ебола на території району


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  ___ ____________ 2014 року          м. Бучач                                № 341

 

Про організацію заходів з недопущення поширення гарячки Ебола на території району

 

Відповідно до статті 6 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 жовтня 2014 року № 449 «Про організацію заходів з недопущення поширення гарячки Ебола на території області», враховуючи ускладнення епідемічної ситуації щодо хвороби, викликаної вірусом Ебола (далі – ХВВЕ) у країнах Західної Африки та можливість завозу інфекції на територію району, з метою організації заходів, спрямованих на недопущення поширення захворювання в районі:

1. Сектору охорони здоров’я та цивільного захисту райдержадміністрації, Бучацькій ЦКРЛ, Золотопотіцькій РКЛ, Бучацькому районному центру ПМСД, Бучацькому міжрайонному управлінню Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області:

1) відкорегувати Комплексні плани заходів санітарної охорони території щодо попередження завозу та поширення особливо небезпечних інфекційних хвороб, що мають міжнародне значення, з огляду на епідситуацію в світі щодо спалаху лихоманки Ебола;

2) забезпечити готовність державних та комунальних закладів охорони здоров’я до надання медичної допомоги хворим на особливо небезпечні інфекційні хвороби.

2. Сектору охорони здоров’я та цивільного захисту райдержадміністрації, Бучацькій ЦКРЛ, Золотопотіцькій РКЛ, Бучацькому районному центру ПМСД:

1) забезпечити організацію навчання медичного персоналу щодо питань профілактики, діагностики, лікування особливо небезпечних інфекційних хвороб, що мають міжнародне значення, методів відбору, упаковки, зберігання та транспортування клінічних зразків, а також методів утилізації засобів індивідуального захисту та медичного інструментарію;

2) забезпечити проведення медичних оглядів та медичного спостереження за особами, що прибули з країн, де реєструються випадки ХВВЕ, укомплектувати медичні бригади, персонал засобами індивідуального захисту та обладнанням відповідно до потреби;

3) розробити та затвердити схему розгортання госпітальної бази району на випадки виникнення (масових та поодиноких випадків) особливо-небезпечних інфекцій, у тому числі гарячки Ебола, та забезпечити її готовність;

4) про випадки виявлення та госпіталізації хворих або підозрілих на захворювання гарячкою Ебола негайно інформувати сектор охорони здоров’я та цивільного захисту райдержадміністрації та Бучацьке міжрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області.

3. Відділу культури, національностей, релігій і туризму райдержадміністрації забезпечити:

1) контроль щодо обов’язкового інформування юридичних та фізичних осіб, які надають туристичні послуги, подорожуючих стосовно епідемічної ситуації в країні перебування, можливого ризику інфікування збудниками особливо небезпечних хвороб, заходів особистої гігієни та профілактики;

2) навчання (із залученням спеціалістів-медиків) працівників, які надають туристичні послуги, з питань особистої гігієни та профілактики інфекційних хвороб;

3) надання щомісяця інформації про туристичні поїздки до країн Західної Африки в сектор охорони здоров’я та цивільного захисту райдержадміністрації та Бучацьке міжрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області.

4. Бучацькому міжрайонному управлінню Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області забезпечити:

1) готовність до проведення протиепідемічних заходів, передбачених Комплексними планами санітарної охорони території регіонів і рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я у разі завозу ХВВЕ на територію району або виявлення хворих на цю хворобу;

2) співпрацю із засобами масової інформації щодо висвітлення питань профілактики особливо небезпечних інфекційних хвороб, у тому числі ХВВЕ, поширення серед населення інформаційних матеріалів, пам’яток про епідемічну ситуацію та заходи щодо запобігання цих захворювань.

5. Бучацькому районному сектору управління Державної міграційної служби у Тернопільській області щомісяця інформувати сектор охорони здоров’я та цивільного захисту райдержадміністрації та Бучацьке міжрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області про осіб, що прибувають з країн Західної Африки, де реєструються випадки захворювання гарячкою Ебола, з метою організації медичного спостереження за ними в межах інкубаційного періоду для цієї інфекції.

6. Редакції газети «Нова Доба» та районному радіомовленню надавати об’єктивну (за даними сектору охорони здоров’я та цивільного захисту райдержадміністрації та Бучацького міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області) інформацію для населення щодо епідситуації на території району та запровадження заходів профілактики з метою недопущення завозу та поширення інфекції на території району.

7. Виконавцям розпорядження про хід виконання заходів інформувати сектор охорони здоров’я та цивільного захисту райдержадміністрації щомісяця до 10 числа наступного періоду.

8. Сектору охорони здоров’я та цивільного захисту райдержадміністрації забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи, про хід виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію та департамент охорони здоров’я облдержадміністрації щомісяця до 15 числа наступного періоду, у разі виявлення випадку гарячки Ебола – невідкладно.

9. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                         В.Б.ВОНСЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема