Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№331 від 28.10.2014 року Про затвердження Положення про управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

від 28  жовтня 2014 року               м. Бучач                                           №331-од

 

Про затвердження Положення про

управління агропромислового розвитку

районної державної адміністрації

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 р.               № 887 „Про затвердження Типового Положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації”, наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21 листопада 2012 року № 722 «Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положення про структурний підрозділ агропромислового розвитку місцевої державної адміністрації»:

1. Затвердити Положення про управління агропромислового розвитку Бучацької районної державної адміністрації Тернопільської області, виклавши його в новій редакції, що додається.

2.                  Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Бучацької районної державної адміністрації від 4 жовтня 2005 року № 509  «Про затвердження Положення про управління агропромислового розвитку Бучацької районної державної адміністрації Тернопільської області»

3.                  Контроль    за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації І.О.ПОГОНЦЯ.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                   В.Б.ВОНСЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема