Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№314 від 16.10.2014 року Про початок опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2014-2015 років


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

від “___”_____________ 2014року             м. Бучач                                   №314

 

 Про початок опалювального

 сезону  в осінньо-зимовий

 період 2014-2015 років

 

      На виконання ст. 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 1996 року №619 «Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників»,  спільного листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.10.2014 року №79-12145 та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від13.10.2014 року №03/32-6393 щодо початку опалювального сезону 2014/2015 року,  у зв’язку з кліматичними умовами, що характеризуються різним коливаннями середньодобових температур, похолоданням:

 

      1.  Розпочати опалювальний сезон 20 жовтня 2014 року для споживачів  соціальної  сфери, а  з  1 листопада  2014 року - для інших категорій споживачів  району.

      2.  Бучацькому управлінню з експлутації газового господарства ВАТ „Тернопільгаз” (Навроцький М.М.) організувати:

      -  проведення подвірного обходу, розпломбовування опалювальних  приладівм та додаткове інформування  населення про дотримання Правил безпеки систем газопостачання при користуванні газом в побуті;

      - забезпечити фактичне використання природного газу споживачам з врахуванням антикризових заходів, передбачених Планами заходів по зменшенню споживання газу на 30%  в межах розподілу обсягів природного газу, затверджених заступником голови обласної державної адміністрації Л.О.Бицюрою.

       3. Опалення та подачу теплової енергії забезпечити лише приміщення , які підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період, на підставі замовлень споживачів.

      4. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Кравчук О.Я.) забезпечити подання інформації у Бучацьке управління з експлуатації газового господарства ВАТ  „Тернопільгаз” про розмір призначених субсидій.

      5.   Редакції районної газети «Нова доба» (Тракало В.Й.), районному радіомовленню ( Ничик І.Н.) висвітлити зміст  данного розпорядження жителям району.

       6.    Контроль за виконанням даного розпорядження   залишаю за собою.

 

   Перший заступник  голови районної

       державної адміністрації                                             І.О.ПОГОНЕЦЬ

         
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема