Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№310 від 13.10.2014 року Про затвердження плану заходів з проведення у 2014 році в районі Всеукраїнського тижня права


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Від «_____________»  2014 року         м. Бучач                                        №310

 

Про затвердження плану заходів з

проведення у 2014 році в районі

Всеукраїнського тижня права

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 вересня 2014 року №413-од «Про затвердження плану заходів з проведення у 2014 році в області Всеукраїнського тижня права», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року №815-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2014 році Всеукраїнського тижня права»:

1.Затвердити план заходів з проведення в районі у 2014 році Всеукраїнського тижня права, що додається.

2.Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчим комітетам Бучацької міської, Золотопотіцької селищної та сільських рад району розробити до 01 листопада 2014 року аналогічні заходи та забезпечити організацію їх виконання у межах коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах, а також за рахунок інших джерел.

3.Про стан виконання розпорядження інформувати юридичний сектор апарату районної державної адміністрації до 18 грудня 2014 року.

4.Юридичному сектору апарату районної державної адміністрації забезпечити узагальнення поданих матеріалів та про виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 29 грудня 2014 року.

5.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 07 жовтня 2013 року №301-од «Про затвердження плану заходів з проведення у 2013 році в районі Всеукраїнського тижня права»

6.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЯ І.О.

 

 

Голова районної державної

         адміністрації                                                                          В.Б. ВОНСЯК

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема