Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№295 від 02.10.2014 року Про відзначення в районі 72-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2014року             м. Бучач                                   №295

  

Про відзначення в  районі

72-ї річниці  утворення

Української Повстанської Армії,

 Дня українського козацтва  та

Покрови Пресвятої Богородиці

 

З нагоди 72-ї річниці утворення Української Повстанської Армії,          Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, з метою виховання у громадян поваги до історичного минулого українського народу:

1.      Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі 72-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у складі згідно з  додатком.

2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі 72-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, що додаються.

            3.    Виконавцям розпорядження забезпечити виконання заходів та інформувати відділ культури, національностей, релігій і туризму районної державної адміністрації до 20 жовтня 2014 року.

4.  Відділу культури, національностей, релігій і туризму районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи, узагальнення матеріалів та про виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 22 жовтня 2014 року та департамент культури, релігій  та  національностей   обласної   державної   адміністрації  до  24 жовтня 2014 року.

5.  Контроль за виконанням розпорядження доручити першому заступнику голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                    В.Б.ВОНСЯК

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема