Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№291 від 30.09.2014 року Про внесення змін до складу координаційної ради суб’єктів профілактичної роботи щодо запобігання вчинення неповнолітніми правопорушень та злочинів Бучацької районної державної адміністрації


                                                                            

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  _____  ________________2014 року      м. Бучач              №  291

 

Про внесення змін до складу координаційної

ради субєктів  профілактичної роботи

щодо запобігання вчинення неповнолітніми

правопорушень та злочинів Бучацької

районної державної адміністрації

 

            Відповідно до статей 6, 13, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 16 грудня 2011 року № 1163/2011 “Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні”, протокольного доручення голови обласної державної адміністрації від 12 грудня 2011 року №104 «Про стан роботи щодо соціально-правового захисту прав дітей, профілактики правопорушень та злочинності у дитячому середовищі», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 січня 2012 року № 20 “Про забезпечення реалізації прав дітей ”, з метою посилення координації роботи суб’єктів профілактичної роботи щодо профілактики протиправних дій серед неповнолітніх, вирішення інших актуальних завдань у сфері охорони дитинства та у зв’язку із кадровими змінами:

            1. Внести зміни в додаток № 2 «Склад координаційної ради суб’єктів профілактичної роботи щодо запобігання вчинення неповнолітніми правопорушень та злочинів Бучацької районної державної адміністрації» до розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 липня 2012 року № 459-од «Про створення координаційної  ради суб’єктів профілактичної роботи щодо запобігання вчинення неповнолітніми правопорушень та злочинів Бучацької районної державної адміністрації.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 вересня 2013 року №267-од «Про внесення змін до складу координаційної ради суб’єктів профілактичної роботи щодо запобігання вчинення неповнолітніми правопорушень та злочинів Бучацької районної державної адміністрації».

 

3 Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Погонця І.О.

 

Голова районної  державної

            адміністрації                                                                            В.Б.ВОНСЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема