Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№289 від 30.09.2014 року Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на території Скомороської сільської ради


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2014року             м. Бучач                                   №289

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

на території Скомороської сільської ради

 

Розглянувши заяву жит. с. Соколів, Вандяка Богдана Гнатовича, щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, керуючись статтями 17, 22, 25 Земельного кодексу України, Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтею 21 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

      1. Надати дозвіл громадянину ВАНДЯКУ БОГДАНУ ГНАТОВИЧУ, як спадкоємцю власників земельних часток (паів), сертифікати серії ТР №0098947 та ТР№0266555, на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) площами: рілля — 1,9962га (ТР №0098947) та 1,6789га (ТР №0266555) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Скомороської сільської ради.        

      2. Громадянину  ВАНДЯКУ БОГДАНУ ГНАТОВИЧУ:

1)                  звернутись до землевпорядної організації, що має дозвіл (ліцензію) на проведення землевпорядних робіт, для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки;

2)                  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) подати для розгляду та затвердження  у встановленому законом порядку.

    3. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити першому заступнику голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                           В.Б.ВОНСЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема