Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№266 від 19.09.2014 року Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на території Берем'янської сільської ради


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2014року             м. Бучач                                   №266

 

___________Л.М.Слідзявська

____________2014р___________ О.С.Гуляк

____________2014р.

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

на території Берем'янської сільської ради

 

Розглянувши заяву жит. с. Берем'яни, Страмик Надії Михайлівни, щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, керуючись статтями 17, 22, 25 Земельного кодексу України, Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтею 21 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

      1.Надати дозвіл громадянці СТРАМИК Надії Михайлівні, як спадкоємцю власнка земельної частки (паю), сертифікат серії ТР № 0237395, на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею: рілля — 1,6680га, сіножаті — 0,3502га, сад — 0,0457га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Берем'янської сільської ради.

         2.Громадянці СТРАМИК Надії Михайлівні:

1)                  звернутись до землевпорядної організації, що має дозвіл (ліцензію) на проведення землевпорядних робіт, для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки;

2)                  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) подати для розгляду та затвердження  у встановленому законом порядку.

    3. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити першому заступнику голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                           В.Б.ВОНСЯК

____________І.О.Погонець
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема