Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№275 від 22.09.2014 року Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2014року             м. Бучач                                   №275

 

 

Про затвердження технічної

документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в

натурі (на місцевості)для ведення

товарного сільськогосподарського

виробництва

Розглянувши заяву ж. с. Возилів, Панькевич Лесі Григорівни, та технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями 6, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтею 25 Закону України “Про землеустрій”, Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтями 17, 22, 81, 116, 125, 126, пунктом 17 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України:

    1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Возилівської сільської ради Бучацького району Тернопільської області (за межами населеного пункту) гр. ПАНЬКЕВИЧ ЛЕСЯ ГРИГОРІВНА.

     2.  Передати у приватну власність гр. ПАНЬКЕВИЧ ЛЕСІ ГРИГОРІВНІ земельну частку(пай) з кадастровим номером 6121281400:01:001:0430, площею 0,4947га (рілля) що розташована на території Возилівської сільської ради Бучацького району(за межами населеного пункту).

     3.Громадянці ПАНЬКЕВИЧ ЛЕСІ ГРИГОРІВНІ:

            1) зареєструвати право власності на вищезазначену земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва відповідно до чинного законодавства;

   2)земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням у відповідності до вимог Земельного кодексу України.

    4. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити  першому заступнику голови районної державної адміністрації Погонцю І.О.

 

Голова районної державної

 адміністрації                                                                                      В.Б.ВОНСЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема