Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№246 від 08.09.2014 року Про затвердження технічної документації щодо встановлення відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Нетреб'яка Степана Івановича


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2014року             м. Бучач                                   №246

 

Про затвердження технічної

документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в

натурі (на місцевості)для ведення

товарного сільськогосподарського

виробництва гр. Нетреб'яка

Степана Івановича

Розглянувши заяву ж. с. Трибухівці, Нетреб'яка Степана Івановича, та технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями 6, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтею 25 Закону України “Про землеустрій”, Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтями 17, 22, 81, 116, 125, 126, пунктом 17 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України:

    1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Передмістянської сільської ради Бучацького району Тернопільської області (за межами населеного пункту) гр. НЕТРЕБ'ЯК СТЕПАН ІВАНОВИЧ.

     2.  Передати у приватну власність гр. НЕТРЕБ'ЯКУ СТЕПАНУ ІВАНОВИЧУ земельну частку(пай) з кадастровим номером 6121285600:01:002:0569, площею 1,6571га (рілля) що розташована на території Передмістянської сільської ради Бучацького району(за межами населеного пункту).

     3.Громадянину НЕТРЕБ'ЯКУ СТЕПАНУ ІВАНОВИЧУ:

            1) зареєструвати право власності на вищезазначену земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва відповідно до чинного законодавства;

   2)земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням у відповідності до вимог Земельного кодексу України.

      4. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити заступнику голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова районної державної

 адміністрації                                                                                      В.Б.ВОНСЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема