Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№256 від 15.09.2014 року Про забезпеченість цукрової галузі сировиною та стан підготовки заводів до сезону виробництва цукру в 2014 році


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від «__»  ________2014 року            м.Бучач                                                №256

 

 

Про забезпеченість цукрової галузі

сировиною та  стан  підготовки заводів до  сезону виробництва цукру

в 2014 році

 

Всіма категоріями господарств району під урожай 2014 року цукрові  буряки посіяно на  площі 1950 гектарів, що  на 592 га  більше, ніж  у  2013 році, з них сільськогосподарськими  підприємствами – 1668 га (на 816 га більше), господарствами  населення – 282 га, що  на  224 га менше проти минулого року.

При  прогнозній  середній урожайності в  сільгосппідприємствах                   331 ц/га  і 234 ц/га – в господарствах населення, очікуваний вал цукросировини, вирощеної  на  полях  району, становитиме  в  межах  61800  тонн. 

Початок   переробки  цукрової сировини    розпочнеться  з                     01 вересня 2014 року,  що  на  24  доби  раніше, ніж  у  минулому році,  в середньому  сезон триватиме  107 - 122 доби.

З метою забезпечення стабільної роботи цукрової  галузі в сезон, забезпечення  заводів необхідними  обсягами природного газу і сировини, зменшення негативного впливу на  автодорожню мережу та виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про забезпеченість цукрової галузі сировиною та стан підготовки заводів до сезону виробництва цукру в 2014 році» від 27.08.2014 року № 345-од: 

             

1.Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації взяти на особистий контроль питання:

1) Вжити заходів щодо копання цукрових буряків та доставки їх на переробку в оптимальні терміни (до початку зимового періоду);

2) Поступлення сировини на переробку  і стан розрахунків  за неї.    

   2.  Відділу державної автомобільної інспекції з обслуговуванням Бучацького району (м.Бучач) підпорядкованою УДІ УМВС в Тернопільській області взяти на особистий контроль питання:

   1) Діяльність  автотранспорту щодо транспортуванню цукрових буряків по дорогах  району.

   3.  Про  проведену  роботу  щомісяця          до 25 числа впродовж вересня-грудня  поточного  року інформувати  районну державну адміністрацію та департамент агропромислового  розвитку обласної  державної  адміністрації.

   4. Контроль  за  виконанням розпорядження покласти на першого  заступника голови  районної  державної адміністрації ПОГОНЦЯ І.О.    

 

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                                    В.Б.ВОНСЯК

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема