Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№282 від 30.09.2014 року Про підсумки оздоровлення дітей влітку 2014 року


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від «__»  ________2014 року            м.Бучач                                                №____

 

 

Про підсумки оздоровлення

дітей влітку 2014 року

 

 

      Відповідно до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року, затвердженої сесією районної ради від 19 квітня 2013 року № 285, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13 грудня 2013 року № 616-од «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і молоді області у 2014 році»,  розпорядження голови райдержадміністрації від 08 січня 2014 року № 3-од  «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і молоді району у 2014 році», відділами у справах молоді та спорту, освіти, управлінням праці та соціального захисту населення, агропромислового розвитку райдержадміністрації, закладами охорони здоров’я, РЦСССДМ забезпечено організацію оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2014 року.

    Рішенням сесії районної ради від 04 лютого 2014 року № 355 на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій в ДОЗ «Лісовий дзвіночок» виділено кошти у сумі 98 000 грн., які освоєно для оздоровлення 79 дітей соціально-незахищених категорій району, а саме для: 13 - дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки; 2 – дітей - інвалідів; 63- дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей; 1 – дитини, постраждалої внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За даними відділу освіти, управління праці та соціального захисту населення, агропромислового розвитку райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів охорони здоров’я - оздоровлено 1 742 дитини, а відпочинком охоплено 2 320 дитини.

Отже, із загальної кількості дітей шкільного віку (7 814), відпочинком та оздоровленням забезпечено 52 % дітей району, тобто 4 063 дітей.

З них по категоріях:

35 - дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки;

57 - дітей-інвалідів;

16 – діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської АЕС;

1 437 – дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей;

962 – дітей, які перебувають на диспансерному обліку;

245 – талановитих, творчих;

172 – діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

За ініціативи відділу освіти та за сприяння відділу у справах молоді та спорту у вересні організовано проведення відпочинково - вишкільного табору «Мандри понад Стрипою», в якому взяли участь 50 дітей району.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 вересня 2014 року №397-од «Про підсумки літнього оздоровлення», з   метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей, а також стимулювання діяльності дитячих оздоровчих закладів району під час проведення оздоровчої кампанії 2015 року:

1. Затвердити заходи з підготовки та організації літнього оздоровлення і відпочинку дітей у 2015 році (далі – заходи), що додаються.

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконкомам міської, селищної та сільських рад, відповідальним виконавцям:

1) забезпечити організацію виконання заходів;

2) про проведену роботу інформувати відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації до 04 травня 2015 року.

3. Відділу у справах  молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи з питань підготовки до оздоровчої кампанії і про стан виконання цього розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 10 травня 2015 року.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 08.01.2014 року №3-од «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і молоді району у 2014 році»

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЯ І.О.

 

 

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                                                              В.Б.ВОНСЯК

 

 

      

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема