Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№287 від 30.09.2014 року Про участь молоді району у суспільному житті


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

від «____» _________2014 року                     м. Бучач                           № 287

 

 

 

Про участь молоді району

у суспільному житті

 

 

      На виконання постанови Верховної Ради України від 18 червня 2014 року               № 1521-VIІ “Про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09 вересня 2014 року №364-од «Про участь молоді області у суспільному житті» “Участь молоді в суспільному житті: економічна активність

    Рішенням двадцять третьої сесії Бучацької районної ради шостого скликання  від 04 лютого 2014 року № 355 на оздоровлення та відпочинок дітей виділено кошти у сумі 98 000 грн. (на баланс відділу освіти) для оздоровлення дітей пільгових категорій в ДОЗ «Лісовий дзвіночок». За даними відділу освіти РДА діти оздоровлювалися в ДОЗ «Лісовий дзвіночок» оздоровлено  79 дітей соціально-незахищених категорій з них по категоріях;

13 - дітей-сиріт та без батьківського піклування;

2 – дітей- інвалідів

63- дитина з багатодітних і малозабезпечених сімей

1 –дитина постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи

За даними відділу освіти, охорони здоров’я, управління праці та соціального захисту населення, агропромислового розвитку, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації оздоровлено 1 742 дитини, а відпочинком охоплено 2 320 дитини.

Отже, із загальної кількості дітей шкільного віку (7 814), відпочинком та оздоровленням забезпечено 52 % дітей, тобто 4 063 дітей.

З них по категоріях:

35 - дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки;

57 - дітей-інвалідів;

16 – діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської АЕС;

1 437 – дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей;

962 – дітей, які перебувають на диспансерному обліку;

245 – талановитих, творчих;

172 – АПК.

За ініціативи відділу освіти та за сприяння відділу у справах молоді та спорту у вересні проходив відпочинково-вишкільний табір «Мандри понад Стрипою», в якому взяли участь 50 дітей району.

За підсумками літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році з   метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей, а також стимулювання діяльності дитячих оздоровчих закладів області під час проведення оздоровчої кампанії 2015 року:

1. Затвердити заходи з підготовки та організації літнього оздоровлення і відпочинку дітей у 2015 році (далі – заходи), що додаються.

2. На засіданні колегії районної державної адміністрації заслухати питання „Про підсумки проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році”.

3. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконкомам міської, селищної та сільських рад, відповідальним виконавцям:

3.1. Забезпечити організацію виконання заходів.

3.2. Про проведену роботу інформувати відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації до 04 травня 2015 року.

4. Відділу у справах  молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи з питань підготовки до оздоровчої кампанії і про стан виконання цього розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 10 травня 2015 року.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 08.01.2014р. №3-од «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і молоді району у 2014 році»

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЯ І.О.

 

 

Голова районної державної

         адміністрації                                                                       В.Б.ВОНСЯК

 

 

      

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема