Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№231 від 18.08.2014 року Про відзначення в районі 23-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України


 

 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

від  ____   серпня 2014 року            м. Бучач                                  №231

 

 

Про відзначення в районі

23-ї річниці незалежності України

та Дня Державного Прапора України

 

 

На виконання Указу Президента України від 21 липня 2014 року                № 608/2014 ,,Про відзначення 23-ї річниці незалежності України”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2014 року № 680-р ,,Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 23-ї річниці незалежності України”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 серпня 2014 року №322-од «Про відзначення в області 23-ї незалежності України та Дня Державного Прапора України» з метою консолідації суспільства навколо ідей державності та соборності України, утвердження у громадян почуття патріотизму і поваги до своєї держави:

1.   Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі 23-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України у складі згідно з додатком.

2.   Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі 23-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, що додаються.

              3.Відповідальним  виконавцям про хід  виконання заходів інформувати відділ культури, національностей, релігій і туризму районної  державної адміністрації до  04 вересня 2014 року.

4. Відділу культури, національностей, релігій і туризму районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи щодо виконання заходів і про стан реалізації розпорядження інформувати районну державну адміністрацію та департамент культури, релігій та національностей обласної державної адміністрації до 05 вересня 2014 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЯ І.О.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                       В.Б. ВОНСЯК

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема