Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№216 від 06.08.2014 року Про утворення районної комісії з контролю за станом підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

від  ___ _________ 2014 року                     м. Бучач                                         № 216

 

Про утворення районної комісії з

контролю за станом підготовки спортивних

споруд та інших спеціально відведених місць для

проведення масових спортивних

та культурно-видовищних заходів

 

               Відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та фізкультурно-видовищних заходів» (зі змінами та доповненнями), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 липня 2014 року №276 «Про утворення обласної комісії з контролю за станом підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів», з метою забезпечення належного громадського порядку, безпеки учасників і глядачів під час проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів:

     1. Утворити районну комісію з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів (далі – районна комісія) у складі згідно з додатком.

     2. Районній комісії у своїй діяльності керуватися Положенням про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та фізкультурно-видовищних заходів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. № 2025.                                                                       

     3. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ТРИНЬЦІ О.І.

 

 Голова районної державної

            адміністрації                                                                                                     В.Б.ВОНСЯК

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема