Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№185 від 10.07.2014 року Про підготовку та проведення в районі Дня молоді


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

«____»________2014 року                    м. Бучач                                    №185

 

 

Про підготовку та проведення

в районі Дня молоді

 

Відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року                № 323/94 «Про День молоді», постанови Кабінету Міністрів України від            28 січня 2009 р. № 41 «Про затвердження державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки»,розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 червня 2014 року №239-од «Про організацію та проведення Дня молоді в області» , з метою відзначення Дня молоді в районі та привернення уваги молоді до проблем розбудови правової держави і залучення її до державотворчих процесів:

 

1. Затвердити заходи з організації та проведення Дня молоді в районі (далі – заходи), що додаються.

2. Відділу у справах  молоді та спорту районної державної  адміністрації  забезпечити координацію роботи з організації та проведення Дня молоді в районі і про стан виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію та управління  у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації до 25 липня  2014 року.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 червня 2013 № 176-од «Про  підготовку та проведення в районі Дня молоді в Бучацькому районі».         

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Голова районної державної

             адміністрації                                                                             В.Б.ВОНСЯК

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема