Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№183 від 10.07.2014 року Про районну комісію з контролю за діяльністю суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються операціями з брухтом чорних та кольорових металів


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2014року             м. Бучач                                   №183

 

 

Про районну комісію з контролю

за діяльністю суб’єктів підприємницької

діяльності, які займаються операціями

з брухтом чорних та кольорових металів

 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про металобрухт», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 травня 2014 року №154-од «Про обласну комісію з контролю за діяльністю суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються операціями з брухтом чорних та кольорових металів»:

1. Затвердити склад районної комісії з контролю за діяльністю суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються операціями з брухтом чорних та кольорових металів, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 7 липня 2014 року №176-од  «Про районну комісію з контролю за діяльністю суб’єктів підприємницької  діяльності, які займаються операціями з брухтом чорних та кольорових металів».

3. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити першому заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                               В.Б.ВОНСЯК

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема