Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№187 від 14.07.2014 року Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту, перевезень пасажирів та вантажів у зимовий період 2014/2015 року


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2014року             м. Бучач                                   №187

 

 

 

Про заходи щодо забезпечення

безперебійного руху транспорту,

перевезень пасажирів та вантажів

у зимовий період 2014/2015 року

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 8 липня 2014 року №265-од «Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту, перевезень пасажирів та вантажів у зимовий період 2014/2015 року», з метою забезпечення безперебійного руху транспорту у зимовий період:

1. Рекомендувати начальникам залізничних станцій м.Бучач, с.Пишківці розробити та організувати виконання заходів по ліквідації наслідків можливих стихійних явищ і обставин, що впливають на залізничний рух в межах їх дистанцій колій на зимовий період 2014/2015 року, та забезпечити безперебійний рух.

2. З метою забезпечення потреби ДТГО «Львівська залізниця» у виділені робочої сили і транспортних засобів дистанціям колії по району на зимовий період 2014/2015 років та ліквідації наслідків можливих стихійних наслідків і обставин, що впливають на залізничний рух пропонуємо виділити робочу силу та автотранспорт для дистанції колії.

 

 Назва підприємства

Кількість людей

Кількість автотранспорту

а) залізнична станція с.Пишківці

 

 

ТзОВ «Бучачагрохлібпром»

10

1

б) залізнична станція м.Бучач

 

 

ТзОВ «Бучачагрохлібпром»

5

1

ЗАТ «Бучацький сирзавод»

5

 

Бучацьке УМС і ПС

0

 

 

3. Виконавчим комітетам Бучацької міської, Золотопотіцької селищної та сільських рад району забезпечити безпечні умови руху автотранспорту протягом всього зимового періоду.

 

4. Рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств району:

1) до 10 жовтня поточного року укласти з філією «Бучацький райавтодор» договори на обслуговування шляхів району в межах господарств.

2) до 1 листопада 2014 року вивезти необхідну кількість протибуксировочних матеріалів для підсипки їх на підйомах, спусках, поворотах і автобусних зупинках, на шляхах місцевого та внутрігосподарського значення.

3) Для підсипки та розчистки шляхів закріпити за відповідними ділянками доріг необхідну кількість людей та механізмів.

4) ТзОВ «Бучацьке АТП-16139», УМС і ПС на договірних умовах виділити філії «Бучацький райавтодор» транспорт та механізми (з паливно-мастильними матеріалами і обслуговуючим персоналом) на період очистки шляхів від снігових заметів.

5. Рекомендувати філії «Бучацький райавтодор»:

1) до 15 жовтня 2014 року створити страховий запас паливно-мастильних матеріалів, необхідних для зимового утримання шляхів, а саме:

- дизпалива – 3 тонни,

- бензину    –  2 тонни.

2) Завершити до 15 жовтня 2014 року ремонт і підготовку снігоочисної та посипаної техніки і відповідного обладнання.

3) Розробити і затвердити по кожному населеному пункту району план боротьби із снігозаметами, ожеледдю, скласти графіки посипки небезпечних ділянок доріг протибуксируючими матеріалами.

4) Підготувати комплекти знаків для оперативного закриття проїзду на дорогах в період раптової ожеледі, а також виготовити до 1 листопада 2014 року необхідну кількість віх для встановлення їх на небезпечних ділянках доріг під час снігових заметів.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 серпня 2013 року №239-од «Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту, перевезень пасажирів та вантажів у зимовий період 2013/2014 року».

7. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити першому заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                             В.Б.ВОНСЯК

        

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема