Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№177 від 08.07.2014 року Про затвердження умов конкурсу на визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району


                             

 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2014року             м. Бучач                                   №177

 

 

Про затвердження умов конкурсу

на визначення  перевізників для

роботи на приміських автобусних

маршрутах загального користування,

що не виходять за межі району

 

   Відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 «Про затвердження правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з метою належного забезпечення перевезення пасажирів Бучацького району на автобусних маршрутах загального користування:

1. Затвердити умови конкурсу на визначення  перевізників для роботи  на приміських автобусних маршрутах  загального користування, що не виходять за межі району (додаються).

2. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації, щорічно до 01 січня інформувати районну державну адміністрацію про хід виконання даного розпорядження.

3. Контроль за виконанням  розпорядження доручити першому заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                               В.Б.ВОНСЯК

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема