Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№180 від 08.07.2014 року Про введення в дію рішень засідання районного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Бучацького району


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2014року             м. Бучач                                   №180

 

 

Про введення в дію рішень засідання

районного комітету з визначення

підприємства (організації) для

здійснення функцій робочого органу

конкурсного комітету з проведення

 конкурсів на перевезення пасажирів

автомобільним транспортом на

приміських внутрішньорайонних 

автобусних маршрутах загального

користування, які не виходять за межі

Бучацького району

 

Відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», Постанови Кабінету Міністрів України від           3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», повноважень, делегованих розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 15 квітня 2013 року №148 «Про впорядкування перевезень населення на автобусних маршрутах загального користування», з врахуванням протоколу засідання конкурсного комітету від  7 липня 2014 року:

1. Ввести в дію рішення районного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських внутрішньорайонних  автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Бучацького району від 7 липня 2014 року.

2. Укласти договір з філією «Тернопільавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс» про виконання функцій  робочого органу надання послуг з підготовки матеріалів при проведенні  конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах  загального користування, що не виходять за межі території району терміном на 3 (три) роки.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити першому заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                               В.Б.ВОНСЯК

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема