Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№178 від 08.07.2014 року Про соціальне забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операціїУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 08 липня 2014 року                    м. Бучач                                   № 178-од

 

Про соціальне забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 червня 2014 р. № 588-р «Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02 липня 2014 року № 258-од «Про соціальне забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції»:

1. Утворити Міжвідомчий районний координаційний штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції (далі – районний штаб), у складі згідно з додатком.

Засідання районного штабу здійснювати щочетверга.

2. До участі в роботі районного штабу залучати в установленому порядку працівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками).

3. Затвердити план заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються на територію Бучацького району з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції (далі – план заходів), що додається.

4. Органам місцевого самоврядування та виконавчому комітету Бучацької міської ради створити відповідні штаби на місцях.

5. Структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади, виконавчому комітету Бучацької міської ради:

1) організувати та забезпечити безумовне виконання плану заходів;

2) інформацію про реалізацію плану заходів надавати в сектор охорони здоровя та цивільного захисту райдержадміністрації на електронну адресу: vasylb_buchach@ukr.net та в Бучацький районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області на електронну адресу: rvbuchach@ukr.net щоденно – до 15.00, підсумкову за тиждень – щоп’ятниці до 14.00;

3) визначити відповідальних посадових осіб з питань надання допомоги громадянам, які прибувають з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, і до 15 липня 2014 року надати в районний штаб їх контактні дані.

6. Бучацькому районному відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області забезпечити координацію і контроль за виконанням плану заходів та про стан реалізації розпорядження інформувати районну державну адміністрацію щоп’ятниці.

7. Визнати таким, що втратило чинність, доручення голови районної державної адміністрації від 03 квітня 2014 року № 26 «Про організацію роботи щодо підтримки сімей з територій Автономної Республіки Крим та м.Севастополь».

8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

     Голова районної

державної адміністрації                                                                     В.Б. ВОНСЯК

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема