Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№168 від 27.06.2014 року Про стан виконавської дисципліни з реалізації завдань, визначених нормативно - правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної та районної державних адміністраційУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ___ ________  2014  року                 м. Бучач                           № 168

 

   Про стан виконавської дисципліни з

   реалізації завдань, визначених нормативно -

   правовими актами Президента України,

   Кабінету Міністрів України, розпорядчими

   документами голів обласної та районної

   державних адміністрацій

 

 Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування на місцях здійснюють заходи щодо вдосконалення стилю і методів роботи, підвищення рівня виконавської дисципліни, посилення контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України і власними розпорядчими документами.

Зусилля, спрямовані на виконання вимог актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, голів обласної та районної державних адміністрацій щодо посилення виконавської дисципліни, сприяли підвищенню ефективності контролю, рівня організованості та порядку, росту відповідальності кадрів за доручену справу.

         З метою посилення виконавської дисципліни, забезпечення своєчасного  та у повному об’ємі виконання структурними підрозділами райдержадміністрації,  актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної  та  районної державних адміністрацій та  на  виконання  розпорядження  голови  Тернопільської  обласної  державної  адміністрації від 08 травня 2014 року №149 - од «Про стан виконавської дисципліни з реалізації завдань, визначених нормативно - правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної та районної державних адміністрацій»:

 1. Аналітичну довідку про стан виконавської дисципліни з реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної  та  районної державних адміністрацій у структурних підрозділах райдержадміністрації  взяти до відома .

2. Визнати за необхідне підвищити рівень виконавської дисципліни, контролю та організації виконання завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, рішеннями Уряду, розпорядчими документами і протокольними дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій у структурних підрозділах  райдержадміністрації, виконавчих комітетах  міської, селищної  та  сільських  рад, територіальних органах  центральних органів виконавчої влади, посилити відповідальність їх керівників щодо створення і підтримання повноцінного життєвого середовища для громадян, задоволення їх інтересів в усіх сферах життєдіяльності на відповідній території і захисту їх прав, узгодження інтересів держави і територіальних громад.

3. Заступникам голови, керівникам  управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомам місцевих рад:

1) вказати на необхідність вжиття невідкладних заходів для зміцнення виконавської дисципліни, підвищення оперативності та відповідальності у цій роботі  сектору охорони  здоров’я та цивільного захисту населення  райдержадміністрації ; відділу Держземагенства  в районі;

2) посилити керівництво підпорядкованими сферами, галузями і територіями, всебічно аналізувати стан справ у них, підвищити вимогливість до управлінських кадрів, вдосконалити роботу з організації та контролю виконання законів України, актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, підвищити роль відповідних колегій у реалізації поставлених завдань;

3) встановити, що документи, виконані з порушенням термінів, будуть прийматися тільки за наявності пояснювальної записки керівника структурного підрозділу, погодженої заступником голови райдержадміністрації, якому підпорядкований підрозділ, про причини порушення та вжиті заходи щодо відповідальності безпосередніх виконавців. У разі невиконання вищенаведеного, винні особи будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 22 жовтня 2013 року № 316-од  «Про проведення  оцінки  ефективності  здійснення  контролю  за  виконанням  завдань, визначених  законами  України,  постановами  Верховної  Ради  України,  актами і дорученнями  Президента  України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної і районної державних адміністрацій».

5. Структурним  підрозділам  райдержадміністрації, виконкомам місцевих  рад про  хід  виконання  цього  розпорядження  інформувати  райдержадміністрацію до 10 липня  2014 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова  районної державної

       адміністрації                                                                  В.Б.ВОНСЯК

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема