Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№155 від Про передачу громадянам земельних часток (паїв) у власність


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2014року             м. Бучач                                   №155

 

Про передачу громадянам земельних

часток (паїв) у власність

Розглянувши заяви жит. с.Возилів, Погрібної Анастасії Григорівни, с.Ліщанці, Боднарчука Ярослава Петровича, с.Велеснів, Монастириського р-ну, Мединської Любові Михайлівни, с.Бариш, Дмитровського Івана Петровича, Барана Ярослава Ярославовича, Дмитровського Івана Петровича, с.Язловець, Капчинського Омеляна Богдановича, Хотинської Орести Дмитрівни, с. Скоморохи, Тимошів Марії Михайлівни, Василик Ганни Степанівни, с.Бойківці, Тернопільського р-ну. Карашевської Любові Іванівни, с. Сновидів, Пантели Марії Олексіївни, с. Дуліби, Лустів Миколи Володимировича, Хом'якевич Марії Євгенівни, щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Відповідно до статті 21 Закону  України «Про місцеві державні адміністрації», статей 6,17,25 та розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, Закону України « Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв)», згідно Проекту поділу земельних ділянок(масивів) на земельні частки (паї) власникам сертифікатів на земельну частку(пай):

    1.Передати безоплатно у власність громадянину, за умови виконання пункту 2 цього розпорядження земельну ділянку в розмірі земельної частки(паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва відповідно до сертифіката на право на земельну частку(пай) згідно додатку.

      2.Зобов»язати власника сертифіката на земельну частку(пай)

      2.1.Виготовити правовстановлюючі документи.

   2.2.При отриманні правовстановлюючих документів, сертифікат на право на земельну частку(пай) повернути в районну державну адміністрацію

   2.3.Використовувати земельну ділянку відповідно до статті 91 Земельного кодексу України

  3.Дозволити проектній організації встановити межі земельної ділянки на місцевості (в натурі).

    4.Контроль за виконанням даного розпорядження доручити заступнику голови, начальнику управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Годзу С.Я.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                             В.Б.ВОНСЯК

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема