Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№138 від 02.06.2014 року Про організацію виконання Закону України „Про амністію у 2014 році”УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________2014 року           м. Бучач                                 № ______

 

 

Про  організацію  виконання  Закону

України „Про амністію у 2014 році”

 

 

Відповідно до статті 16 Закону України  „Про амністію у 2014 році”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 травня 2014 року № 162-од «Про організацію виконання Закону України «Про амністію у 2014 році», з метою ресоціалізації осіб, звільнених з місць позбавлення волі

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

1. Управління праці та соціального захисту населення,  відділ освіти, службу у справах дітей районної державної адміністрації спільно з Бучацьким РВ УМВС України в Тернопільській області забезпечити своєчасний облік звільнених осіб, здійснення стосовно них заходів соціального патронажу відповідно до Закону України „Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”, контроль за поведінкою таких осіб.

2. Відділ освіти, службу у справах дітей районної державної адміністрації спільно з Бучацьким РВ УМВС України в Тернопільській області організувати передачу амністованих неповнолітніх під нагляд батьків, застосування у разі необхідності до неповнолітніх, позбавлених батьківського піклування, форм влаштування в установленому законодавством порядку або встановлення над ними опіки чи піклування.

3. Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації забезпечити направлення звільнених інвалідів та непрацездатних осіб похилого віку, які не мають родичів, що могли б узяти їх на своє утримання, до спеціальних будинків-інтернатів.

4. Відповідальних виконавців про результати виконання розпорядження інформувати відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації до 25 червня 2014 року.

5. Відділ  взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації до 01 липня 2014 року інформувати голову районної державної адміністрації. 

6. Заступника голови районної державної адміністрації ТРИНЬКУ О .І. здійснювати контроль за виконанням  розпорядження.

 

 

Голова районної державної  

           адміністрації                                                                       В.Б. ВОНСЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема