Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№146 від 05.06.2014 року Про розвиток лісорозведення та збільшення лісистості району


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “ 05”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­червня ­­2014 року            м.Бучач                                        №146-од

 

Про розвиток лісорозведення

та збільшення лісистості району

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 травня 2014 року № 178 – од «Про розвиток лісорозведення та збільшення лісистості області».

Загальна площа лісовкритих земель Бучацького району згідно з даними державного обліку лісів становить 11,8 тис. га, або  14,6 відсотків від загальної площі території району.

Для досягнення оптимальної лісистості в районі, при якій ліси найефективніше впливають на клімат, ґрунти, водні ресурси, протидіють ерозійним процесам, необхідно додатково створити 8 га лісонасаджень.

Основними причинами, що стримують вирішення цієї проблеми, на сьогоднішній день, є неналежне фінансування та повільні темпи підбору для створення нових лісів земельних ділянок, на яких найбільш доцільно здійснити лісонасадження та які  в подальшому будуть використані більш ефективно.

З метою забезпечення виконання Закону України Про охорону навколишнього природного середовища в частині розробки державних цільових екологічних програм щодо раціонального використання і відтворення природних ресурсів, Державної цільової програми Ліси України на 2010-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України  від 16 вересня 2009 р. № 977, Програми розвитку лісового господарства області на період до 2015 року, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 27 травня 2008 року № 289, ведення лісового господарства на засадах збалансованого розвитку та збільшення площі лісів:

1.Затвердити робочу групу згідно додатку.

2.До 30 червня 2014 року визначити площі самосійних лісів, які утворились на малопродуктивних, деградованих землях і підлягають переведенню до земель лісогосподарського призначення з подальшим підпорядкуванням державним лісовим господарствам.

3.Відділу Держземагенства в районі забезпечити надання робочій групі до 10 червня 2014 року повної та достовірної інформації щодо наявних земельних ділянок для залісення.

4.Районному  управлінню лісового та мисливського господарства забезпечити збільшення обсягів лісорозведення на наступні роки.

5.Районному  управлінню лісового та мисливського господарства до 1 липня 2014 року  про проведену роботу інформувати районну державну адміністрацію та до 15 липня 2014 року обласне управління лісового та мисливського господарства.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження доручити  заступникові голови районної державної адміністрації згідно розподілу.

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                  В.Б.ВОНСЯК

      

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема