Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№139 від 02.06.2014 року Про скасування карантинного режиму щодо віспи (шарки) слив


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “ 02”  червня 2014 року            м.Бучач                                        №139-од

 

Про скасування

карантинного режиму

щодо віспи (шарки) слив

 

Згідно Закону України «Про карантин рослин», Положення про Державну фітосанітарну інспекцію Тернопільської області та Наказу Міністерства аграрної політики України від 04.08.2010 року № 467  «Про внесення змін до Переліку регульованих шкідливих організмів», акту обстеження від 19.05.2014 № 75/19-004/000002та подання Державної фітосанітарної інспекції Тернопільської області від 22 травня 2014 року № 657/02 «Про скасування карантинного режиму щодо віспи (шарки) слив»:

1.      Скасувати карантинний режим по віспі (шарці) слив у с.Трибухівці, Бучацького району на площі 4,0 га з дати оприлюднення розпорядження.

2.      Визначити таким, що втратило чинність рішення Бучацької районної Ради народних депутатів від 17.08.1995 № 81-а «Про запровадження особливого карантинного режиму на кісточкові насадження в радгоспі-технікумі с.Трибухівці у зв’язку з виявленням вірусного захворювання – віспи (шарки) слив».

3.      Завідуючій сектором зв'язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики районної державної адміністрації ЯВОРСЬКІЙ Г.І., оприлюднити дане розпорядження в місцевій газеті «Нова Доба».

4.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  згідно розподілу обов’язків.

 

Голова районної державної   

          адміністрації                                                                 В. Б. ВОНСЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема