Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№125 від 20.05.2014 року Про організацію виконання програми міжрегіонального та зовнішньоекономічного співробітництва Тернопільської області на 2014-2017 роки


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   ____  ___________20__ року                 м. Бучач                          № 125

  

Про організацію виконання програми

міжрегіонального та зовнішньоекономічного

співробітництва Тернопільської області

на 2014-2017 роки

 

                        На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 травня 2014 року №156-од «Про організацію виконання програми міжрегіонального та зовнішньоекономічного співробітництва Тернопільської області на 2014-2017 роки», з метою реалізації програми міжрегіонального та зовнішньоекономічного співробітництва Тернопільської обласної ради від 17 квітня 2014 року № 1643:

1. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконкому Бучацької міської ради забезпечити виконання програми міжрегіонального та зовншньоекономічного співробітництва Тернопільської області  на 2014-2017 роки (далі -Програма) та про хід її реалізації інформувати управління економічного розвитку райдержадміністрації щороку до 10 січня та 10 серпня.

2.Управлінню економічного розвитку райдержадміністрації забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи і про хід виконання Програми інформувати  управління зовнішніх відносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності облдержадмінстрації  щороку до 15 січня та 15 серпня.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови, начальник управління агропромислового розвитку  районної державної адміністрації ГОДЗА С.Я.

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                   В.Б. ВОНСЯК

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема