Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№116 від 08.05.2014 року Про організацію виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бучацького району на 2014 рік


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   ____  ___________20__ року                 м. Бучач                          № 116

 

Про організацію виконання програми

соціально-економічного та культурного

розвитку Бучацького району на 2014 рік

 

            На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05 травня 2014 року №142-од «Про організацію виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2014 рік», відповідно до Проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2014 рік,  затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 28 лютого 2014 року №53-од  та з метою ефективного забезпечення реалізації програми соціально-економічного та  культурного розвитку Бучацького району на 2014 рік:

1. Структурним підпрозділам районної державної адміністрації, Бучацькій ОДПІ Міндоходів у Тернопільські області, управлінню Пенсійного фонду України у Бучацькому районі, виконкому Бучацької міської ради, районному центру зайнятості забезпечити належне виконання показників, заходів та приорітетів, передбачених програмою соціально-економічного та культурного розвитку району на 2014 рік (далі - програма).

2. Виконавцям програми про хід її реалізації інформувати управління економічного розвитку до 15 травня 2014 року, у подальшому – щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3.Управлінню економічного розвитку райдержадміністрації забезпечити узагальнення поданих матеріалів та про виконання програми інформувати департамент економічного розвитку облдержадміністрації щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обовязків.

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                     В.Б. ВОНСЯК

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема