Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№128 від 20.05.2014 року Про спрямування коштів виділених з районного бюджету на фінансування комплексної програми розвитку цивільного захисту Бучацького району на 2014 – 2017 рокиУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________2014 року              м. Бучач                               № ______

 

Про спрямування коштів

виділених з районного бюджету

на фінансування комплексної програми

розвитку цивільного захисту

Бучацького району на 2014 – 2017 роки

 

Відповідно до рішення сесії Бучацької районної ради від 25 квітня 2014 року № 367 ,,Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік”:

1. Кошти в сумі 70000,00 (сімдесят тисяч) гривень 00 коп. виділені з районного бюджету на фінансування комплексної програми розвитку цивільного захисту Бучацького району на 2014 – 2017 роки спрямувати на:

1.1 Створення районного матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків на території району.

2. Головним розпорядником коштів, що виділяються з районного бюджету на фінансування програми у 2014 році, визнати Бучацьку районну державну адміністрацію.

3. В.о. завідувача сектору охорони здоровя та цивільного захисту райдержадміністрації Бойку В.В. оплачені талони прийняти на матеріальне зберігання до наступного розпорядження.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

     Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.Б. ВОНСЯК

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема