Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№109 від 06.05.2014 року Про відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім'ї в районі


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ___      __________ 2014  року             м. Бучач                                          №_____

 

Про відзначення Дня матері

та Міжнародного дня сім'ї в районі

 

Відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року №489/99"Про День матері", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06 квітня 2014 року № 144-од «Про відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім'ї в районі» з метою вшанування жінки-матері, привернення уваги до проблем сім'ї та з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім'ї:

1.      Затвердити заходи з організації та проведення Дня матері та Міжнародного дня сім'ї в Бучацькому районі (додаються).

2.      Відділам у справах молоді та спорту,освіти,культури національностей , релігій та туризму, службі у справах дітей, сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, виконкомам міської, селищної,сільських рад забезпечити виконання заходів та інформувати відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації до 1 червня 2014 року.

3.      Відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи і про стан виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 05 червня та управління у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації до10 червня 2014 року.

4.      Визнати таким, що втратило чинність голови районної державної адміністрації від 30.04.2013 року №118-од «Про відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім'ї в районі»

5.      Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника  голови районної державної адміністрації О.І.ТРИНЬКУ.

 

 

     Голова районної державної

               адміністрації                                                                      В.Б.ВОНСЯК

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема