Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№110 від 06.05.2014 року Про закріплення території обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами району та призначення уповноважених для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку в 2014 році


Бучацька районна державна адміністрація

Тернопільської області

Розпорядження

голови  районної  державної  адміністрації

 

 

“___”   __________   2014 року         м. Бучач                                       №  ____

 

 

Про закріплення території обслуговування

за загальноосвітніми навчальними закладами

 району та призначення уповноважених для

виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей

і підлітків шкільного віку в 2014 році

 

На виконання Закону України  «Про загальну середню освіту» від 13 травня 1999 року         № 651-ХІV, Закону України «Про освіту» від 23 травня 1991 року № 1060-ХІІ, а також п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646 “Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку ”  та п. 5 цієї Інструкції:

1.    Закріпити за загальноосвітніми навчальними закладами району  відповідні території обслуговування (мікрорайони) та призначити уповноважених для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку (Додаток 1,2).

2.    Відділу освіти райдержадміністрації до 15 травня 2014 року провести інструктаж для осіб, що відповідають за складання списків дітей і підлітків шкільного віку. 

3.    Уповноваженим  з 15 травня по 15 серпня 2014 року провести складання та уточнення списків дітей і підлітків шкільного віку (згідно додатків 1,2) в двох  примірниках і до 20 серпня 2014 року  подати їх у відділ освіти райдержадміністрації.

4.    Відділу освіти райдержадміністрації до 25 серпня 2014 року надати списки дітей загальноосвітнім навчальним закладам  для проведення перевірки дітей і підлітків.

5.    Керівникам навчальних закладів до 05 вересня 2014 року згідно списків (додатків 1,2) провести перевірку явки дітей і підлітків до загальноосвітнього закладу і до 10 вересня 2014 року повернути ці списки   у відділ освіти райдержадміністрації.

6.    Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  згідно з розподілом обов’язків  та начальника  відділу освіти  райдержадміністрації  РУДНИКА О.П.

 

                    

Голова  районної державної адміністрації                         В. Б. ВОНСЯК

 

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема