Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№103 від 25.04.2014 року Про організацію виконання заходів обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року
БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

         від “___”__________ 2014р.        м. Бучач                                 №_____  

 

 

Про організацію виконання заходів обласної

цільової соціальної програми оздоровлення

та відпочинку дітей на період до 2015 року

 

             Відповідно до Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», «Про оздоровлення та відпочинок дітей» ( зі змінами), районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року, затвердженої сесією районної ради від 19 квітня 2013 року № 285, та виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 квітня 2014 року № 112 – од «Про організацію виконання заходів обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року»,  з метою  підготовки та проведення оздоровчої кампанії  у 2014 році та  забезпечення послугами з оздоровлення та відпочинку дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку,  створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.

         

  1. Відділам освіти, культури, національностей, релігій та туризму,  взаємодій з правоохоронними органами , оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату РДА, сектору охорони здоров'я та цивільного захисту, управлінням соціального захисту населення, статистики, агропромисловому розвитку, фінансів, Бучацькому міжрайонному управлінні головного управління Держсанепідемслужби в Тернопільській області, Бучацьке РВ  УМВС в Тернопільській області, РВ УДСНС у Тернопільській області, службі у справах дітей, відділенню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, районному центру зайнятості, районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді забезпечити виконання заходів програми та про хід їх реалізації інформувати відділ у справах молоді та спорту щороку до 10 грудня впродовж строку дії програми.

  2. Відділу у справах молоді  та спорту районної державної адміністрації узагальнити дану інформацію та про стан виконання заходів інформувати районну державну адміністрацію до 20 грудня та управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації щороку до 25 грудня  впродовж строку дії програми.

   3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації  від 14 березня 2013 № 58-од "Про проект районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року». 

   4. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити заступнику голови районної державної адміністрації  О.І.ТРИНЬЦІ.

 

 

 Голова  районної державної

         адміністрації                                                                                В.Б.ВОНСЯК

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема