Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№99 від 25.04.2014 року Про заходи щодо детінізації доходів, підвищення рівня заробітної плати та легалізації зайнятості населення району


                                                              

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від   25.04.2014 року                   м. Бучач                           № 99

 

 

Про заходи щодо детінізації доходів, підвищення рівня заробітної плати та легалізації зайнятості населення району

 

                                                                                                  

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від                           02 березня 2010 р. № 359-р „Про затвердження плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення ”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 квітня 2014 року № 107-од " Про заходи щодо детінізації доходів , підвищення рівня заробітної плати та легалізації зайнятості населення області " та у зв’язку із значними обсягами заборгованості із заробітної плати, тіньовою зайнятістю населення, а також з метою реалізації соціальної політики у сфері соціально-економічних та трудових відносин, підвищення в районі  рівня заробітної плати та легалізації зайнятості населення:

1. Визначити, що в нинішніх кризових умовах актуальним завданням є легалізація прихованої зайнятості, підвищення рівня заробітної плати на підприємствах, установах і організаціях району  з метою посилення соціального захисту працівників.

2. Утворити районні  робочі групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (далі – робоча група) та затвердити їх посадовий  та персональний  склад ( додаток 1, додаток 2).

3.Для здійснення повноважень робочих груп  з питань легалізації трудових відносин між роботодавцями і найманими працівниками та координації роботи з цього питання органів місцевої виконавчої влади  затвердити Положення про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення ( додаток 3 ).

4.Робочим групам проводити оперативні обстеження суб'єктів господарювання щодо виконання чинного законодавства у сфері праці (оформлення трудових відносин ,виплати заробітної плати ) відповідно до Положення про робочу групу .

5.Затвердити план заходів щодо підвищення рівня заробітної плати та легалізації зайнятості населення району  (далі – план заходів), що додається .

6.Виконавцям плану заходів щодо підвищення рівня заробітної плати та легалізації зайнятості населення району  забезпечити їх реалізацію.

7.Відповідальним за подання інформації здійснювати її узагальнення та аналіз, про що інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом.

8. Управлінню праці  соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити координацію роботи та узагальнення поданих матеріалів і про виконання розпорядження інформувати районну  державну адміністрацію щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.

9. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови районної  державної адміністрації:

1) від 23 січня  2014 року № 19-од „Про робочі групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення ”;

2) від 26 травня 2010 року № 266 „Про заходи щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення району ”;

3) від 25 травня 2012 року № 352-од „Про план заходів щодо підвищення рівня заробітної плати та легалізації зайнятості населення району”.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження доручити заступникам голови районної  державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова районної  державної     

          адміністрації

                                   В.Б.ВОНСЯК

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема