Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№102 від 25.04.2014 року Про відкриття та закриття навігації на річках і водоймах району у 2014 році
БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

         від “___”__________ 2014р.        м. Бучач                                 №_____  

Про відкриття та закриття навігації

на річках і водоймах району у 2014 році

 

            На виконання  розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07 квітня 2014 року № 109-од «Про відкриття та закриття навігації на річках і водоймах області у 2014 році», з метою  упорядкування  використання  плавзасобів, забезпечення  руху суден, попередження  нещасних випадків з  людьми на воді :

1.     Відкрити  навігацію  для маломірних  суден на період з 25 квітня  2014 року  і до  початку  льодоутворення .

2.     Виконавчим комітетам  місцевих  рад  району довести до відома  власників  маломірних суден, що експлуатація   суден, які незареєстровані, не пройшли  щорічного техогляду, без нанесених  бортових номерів на  водних об’єктах району, забороняється.

3.     Рекомендувати   керівникам  ОК „Лісовий”, Д.О.З. „Лісовий дзвіночок” , до відкриття  сезону відпочинку привести  стоянки для  маломірних суден  у відповідність  до вимог  діючих  Правил та представити  їх для щорічного  огляду  і одержання дозволу на  експлуатацію  у Прип’ятському  регіональному  представництві Держфлотінспекції України.

4.     Про хід виконання розпорядження  виконкомам  місцевих рад  інформувати  райдержадміністрацію  до 01 грудня 2014 року.

5.     Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 травня 2013 року № 132 - од “Про відкриття та закриття навігації на річках і водоймах району у 2013 році.”

6.     Контроль за виконанням даного розпорядження доручити першому заступникові голові районної державної адміністрації             КРАСНОЩОКОМУ О.О.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                               В.Б.ВОНСЯК

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема