Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№91 від 15.04.2014 року Про результати проведення першого етапу конкурсу кращого за професією серед дільничних інспекторів міліції


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ____     ______________2014 р.           м. Бучач                  №_____________

 

Про результати проведення першого етапу конкурсу кращого за професією серед дільничних інспекторів міліції

 

На виконання вимог наказу МВС України від 18.01.2013 року №41 «Положення про конкурс на визначення кращого за професією серед працівників ОВС України», відповідно до ст. 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09.04.1999 № 586-XIV, згідно протоколу засідання комісії по проведенню огляду-конкурсу на звання «Кращий за професією» серед працівників служби дільничних інспекторів міліції Бучацького РВ УМВС України від 26 березня 2014 року вих. №3947(додається) та метою вдосконалення їх професійної майстерності, зміцнення авторитету професії працівника міліції серед населення:

1.Визнати переможцем проведення першого етапу конкурсу «Кращий за професією» серед працівників сектору дільничних інспекторів міліції Бучацького РВ УМВС України, капітана міліції Маценко Михайла Йосиповича, 1- місце (9,17 балів).

2.Визнати переможцем проведення першого етапу конкурсу «Кращий за професією» серед працівників сектору дільничних інспекторів міліції Бучацького РВ УМВС України, капітана міліції Романишин Андрія Васильовича, 2- місце (8,61 бала).

3.Визнати переможцем проведення першого етапу конкурсу «Кращий за професією» серед працівників сектору дільничних інспекторів міліції Бучацького РВ УМВС України, лейтенанта міліції Меньків Мар'яну Іванівну, 3- місце (6,09 балів).

4. Контроль за виконання доручення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації КРАСНОЩОКОГО О.О..

 

Голова районної державної

         адміністрації                                                                          В.Б. ВОНСЯК

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема