Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№86 від 09.04.2014 року Про організацію виконання програми розвитку видавничої справи та інформаційного простору у Тернопільській області на 2014-2016 роки


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2014року             м. Бучач                                   86

 

 

Про організацію виконання

програми розвитку видавничої

справи та інформаційного

простору у Тернопільській області 

на 2014-2016 роки

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03 квітня 2014 року № 106 – од, з метою організації виконання програми розвитку видавничої справи та інформаційного простору у Тернопільській області на 2014-2016 роки, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 15 березня 20147 року №1599: 

               1. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, відділам культури, національностей, релігій і туризму, освіти райдержадміністрації, виконкомам місцевих рад забезпечити виконання заходів і завдань програми розвитку видавничої справи та інформаційного простору у Тернопільській області на 2014-2016 роки (Далі - Програма). 

2. Виконавцям, зазначеним у Програмі, про хід виконання заходів інформувати сектор зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації щороку до 15 січня упродовж терміну її реалізації.

3. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання Програми подавати в районну та обласну державні адміністрації щороку до 20 січня  впродовж терміну її реалізації.

4. Контроль за виконання розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ТРИНЦІ О.І .

 

 

 Голова районної державної

            адміністрації                                                                В.Б.ВОНСЯК

 

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема